News

Konkurentu zemākas kvalitātes produkti mūsu klientiem rada milzīgus zaudējumus

Sirdi plosoši, kad mūsu komanda saņem zvanu uz vietējās kopienas sporta bāzi, kurai ir problēmas ar “jaunāko LED” sporta apgaismojumu, ko piegādājis nespeciālists darbuzņēmējs.Mums nesen pēc neilga uzstādīšanas perioda šie LED prožektori bija jāizņem no objekta.

Jebkurai kvalitatīvai LED sporta apgaismojuma uzstādīšanai Apvienotajā Karalistē tiek nodrošināta pilna 10 gadu garantija.Visas LED prožektoru iespējas, ko mēs piedāvājam Apvienotajā Karalistē, pamatota iemesla dēļ tiek ražotas ES… tās ilgst, un uz tām attiecas pilna ražotāja garantija.

Vietējos sporta klubus, lūdzu, neviliniet ar zemu cenu importu.Ilgtermiņā tas jums izmaksās ievērojami vairāk.

Šim nelaimīgajam klientam ir jāiegādājas divas apgaismojuma instalācijas.Ja viņi mums būtu uzticējuši darbu pirmo reizi, viņi joprojām baudītu bezproblēmu sporta apgaismojumu un varētu izmantot savus ierobežotos līdzekļus citur sabiedrības labā.

Ja jums ir jautājumi, jautājumi vai vēlaties saņemt padomu par savu sporta apgaismojumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu, kas ar prieku palīdzēs.

new
news (2)
news

Publicēšanas laiks: 26. augusts 2021